وبلاگ تهران کانکس

بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته

تهران کانکس ارائه دهنده انوع مدل های بیمارستان پیش ساخته و درمانگاه پیش ساخته و همچنین انواع مدل های کانکس سرویس بهداشتی – کانکس فروشگاهی – کانکس نگهبان – کانکس اداری و . . . می باشد. مجموعه بیمارستان پیش ساخته این شرکت بهترین گذینه برای ارائه خدمات درمانی و پزشکی در زمان وقوع بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه هستند. این مجموعه ها که بسته به نوع حادثه و ویژگی های اقلیمی ارائه شده اند ، قادرند تمام نیازمندی های درمانی و بهداشتی آسیب دیدگان را پوشش دهند. گروه صنعتی تهران کانکس با توجه به وسعت تنوع حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی در کشور و نیاز اساسی به مجموعه های بیمارستانی سیار و با هدف قطع وابستگی به کشورهای خارجی و صرفه جویی اقصادی ، سالهاست که وارد عرصه پخش و نصب این محصول شده و در حال حاضر در این زمینه جزو شرکت های صاحب نام کشور به شمار می آید.

 

مدل های مختلف درمانگاه و بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ویلامون جهت اجرا در فضاهای بسیار بزرگ در محل های صعب العبور و مکان هایی که امکان تردد تریلی وجود ندارد و همچنین در مناطق مرتفع قابل نصب می باشد. در عین حال با توجه به مشکلات نصب بیمارستان پیش ساخته در بعضی مکان ها هزینه نصب این بیمارستان ها به مراتب پایین می باشد.

 

کلیه مدل های بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی تهران کانکس با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا می باشد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .