وبلاگ تهران کانکس

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

استفاده از کانکس فروشگاهی جهت عرضه کالاهای متفاوت خصوصا بازارها و فروشگاه های فصلی قابل توجه می باشد. زمانی که عرضه کالاها زودتر از موعد تجهیز فضای فروش سر میرسد نیاز به کانکس فروشگاهی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود تا بتوان با تجهیز فوری محل فروش کالاهای مورد نظر را زودتر به مشتریان گرامی عرضه نمود و یا زمانی که امکان ساخت و ساز به صورت سنتی به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد نیز نیاز به سازه ای پیش ساخته مانند کانکس فروشگاهی بیش از بیش احساس می شود.

ابعاد و اشکال:

کانکس فروشگاهی را می توان در ابعاد ، اشکال وطرح های متفاوتی با انواع متریال شامل: کانکس فروشگاهی از جنس ورق گالوانیزه ، کانکس فروشگاهی کامپوزیت ، کانکس فروشگاهی فایبر سمنت ، کانکس فروشگاهی بتنی و … آماده نمود.

کانکس فروشگاه سیار:

کانکس فروشگاه سیار می تواند به گونه ای طراحی شود که در آن قفسه هایی تعبیه شده وتمام اجناسی که قرار است در این فروشگاه پیش ساخته به نمایش وفروش گذاشته شود در این قفسه ها چیده شود ویا اضلاع آن را می توان شیشه خور با ابعاد بزرگ در نظر گرفت به گونه ای که تمام اجناس چیده شده داخل کانکس فروشگاهی به خوبی قابل ملاحضه باشد.

انواع کاربری کانکس های فروشگاهی شامل:

فروشگاه ادارات

نمایشگاههای موقت

فروشگاه بیمارستان ها

فروشگاهها و مغازه داران

کانکس فروشگاهی شرکت ها

کانکس فروشگاهی کارگاه ها

کانکس میادین میوه و تره بار

کانکس فروشگاهی سازمان ها

کانکس فروشگاهی آموزشگاه ها

گروه صنعتی تهران کانکس با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید انواع کانکس فروشگاهی به شما پیشنهاد می دهد.

ساخت انواع کانکس فروشگاهی با طرح و پلان پیچیده و مختلف تخصص نیروهای مجرب ماست.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس فروشگاهی