کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

انواع کانکس نگهبانی گروه صنعتی تهران کانکس با توجه به موارد استفاده آن عبارتند از :

۱ – نمونه چوبی جهت استفاده در مجتمعهای مسکونی ،ورودی مجتمعهای تجاری و اداری جهت حفظ زیبایی محیط

۲ – چند ضلعی با دید وسیع برای نگهبانی ( دید ۳۶۰درجه )

۳ – نمونه حفاظ دار برای بالا بردن امنیت کیوسک مورد استفاده قرار می گردد.

از کانکس نگهبانی می توان در محیط های گـونــاگــون درون شهــر ، بـیــرون شـهــر ، جـــاده ها ، کـــارگــاه هــا ، شهرک های مسکونی و صنعتی و دیگر مکان ها جـهـت استقرار نـگـهبـانــان استفاده کرد.

همچنین از کانکس نگهبانی می توان در شرکتهای عمرانی و شرکت های نفتی ، پتروشیمی ، پروژه های ساختمانی و انبوه سازان ، آموزش و پرورش ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی ، فروشگاه های بین جاده ای و اماکن ورزشی و تفریحی و ساحلی. ارتش و سپاه و نیروی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی ، پلیس راه ، هلال احمر و اورژانس و کیوسک ها به صورت کانکس های نگهبانی ، کانکس حراست و برجک نگهبانی ، کانکس نظامی ، کانکس نگهبانی پرتابل و بیمارستان ها مورد استفاده می باشند.

در کانکس نگهبانی شرکت تهران کانکس کفپوش از نوع مشمع پشت گونی درجه یک ایرانی یا خارجی با طرح های متنوع بوده و درب شبکه ای پنجره ها و فریم توری کانکس از نوع آلومینیوم رنگی درجه یک با بهترین یراق آلات.

گروه صنعتی تهران کانکس می کوشد تا بهترین کانکس ها را با کمترین هزینه و قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

* ارسال به سراسر کشور با کمترین هزینه حمل و نقل *

فروش فوق العاده کانکس با ابعاد مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار را فقط از ما بخواهید.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شرکت تهران کانکس تماس حاصل فرمایید.

 

تهران کاکس با سال ها تجربه در عرصه طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان ، کانکس سالنی و کانکس کارگری و ….. خود را ، برای استفاده در پروژه های عمرانی ، سد سازی ، راه سازی ، کارگاهها ، کارخانه های تولیدی و پتروشیمی و …. در سراسر کشور جهت استقرار مدیران ، کارمندان و کارگران ارائه می دهد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس نگهبانی

  عناوین مرتبط