وبلاگ تهران کانکس

کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری یا کانکس های سالنی که اصطلاحا ، کانکس خوابگاهی و یا کانکس کارگاهی نیز نامیده می‌شود عمدتا به جهت استقرار نیروی انسانی مستقر در پروژه های راهسازی و ساختمانی استفاده می شوند. در مواردی که ساخت خوابگاه به دلایل فنی ، اقتصادی و زمان امکان پذیر و یا قابل توجیه نمی ‌باشد می‌توان با بهره گیری از کانکس کارگری اسکان سریع و قابل حمل نیروهای انسانی مستقر در پروژه ها را فراهم نمود.

اغلب پروژه ها دارای زمان کوتاه و میان مدت می‌باشند که به همین دلیل پس از پایان پروژه در صورت عدم نیاز به حمل کانکس های موجود به مکان پروژه جدید ، امکان ویژه خرید کانکس دست دوم شما توسط گروه صنعتی تهران کانکس فراهم است.

قیمت کانکس سالنی یا کانکس کارگری گروه صنعتی تهران کانکس:

با توجه به ابعاد کانکس و متریال مورد استفاده در کانکس مثل تیرآهن ( ذوب آهن ، اهواز، چینی ، و…) پروفیل ( ۱۰۰*۱۰۰ ، ۸۰*۸۰ ، ۴۰*۸۰ ، و … ) نوع و ضخامت ورق ها بیرونی ( ۵۰ ، ۴۰ ، ۳۰ و … ) ، نوع دیوارپوش ( P.V.C دو جداره آذران پلاستیک روکش دار لمینت خور ، P.V.C دو جداره روکش دار کمپارس ، P.V.C چاپیmdf و … ) و… و موادی که در ساخت آن به کار می رود متفاوت است. قیمت کانکس کارگاهی نسبت به ساخت اماکن مسکونی دیگر به صرفه تر خواهد بود زیرا علاوه بر سایر مزیت ها امکان حمل و نقل و جا به جایی را دارد و تنها با یک بار هزینه کردن می توان در محل های مختلف بارها از آن استفاده نمود.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .